Pomoc informatyczna w Lublinie na miejscu u klienta

1

Najpierw, zanim zadzwonisz, uruchom ponownie komputer, to naprawdę w wielu przypadkach pomaga

2

Zadzwoń lub napisz e-maila albo skontaktuj się za pomocą mediów społecznościowych. Uzgodnimy wstępnie ile może kosztować naprawienie twojego problemu i umówimy się na określoną godzinę.

3

Jeśli Ci coś wypanie proszę zadzwoń do mnie, wiziytę można zawsze przełożyć na inny dzień

4

Po usłudze otrzymasz Fakturę Vat za wykonane czynności. Proszę o uregulowanie płatności w terminie.

Przykładowe usługi

Kupiłeś nowy komputer osobisty, router, telefon albo serwer. Chcesz przenieść dane lub skonfigurować nowe urządzenie? Skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci skonfigurować zarówno urządzenia sieciowe, jak i Twoje komputery. Doradzę również jak „połączyć” komputery w Twojej firmie lub domu tak aby np. miały dostęp do wspólnych danych.

Potrzebujesz pomocy w instalacji, konfiguracji oprogramowania. Twój program nie uruchamia się. Chcesz przenieść dane z jednego programu do drugiego, odzyskać je lub zabezpieczyć. Pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy wystarczy zadzwonić.

Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych Windows Serwer, Windows 10, Linuks, MacOS oraz programów np. Symfonia Mała Księgowość, Microsoft 365 i innych. Automatyzacja aktualizacji oprogramowania.

Można zamówić u mnie również opiekę nad hostingiem na którym znajdują się strony www oraz poczta firmowa. Zapewniam pomoc w zarządzaniu oraz kopie zapasowe.

Nie wiesz w jakim co kupić, masz problem z określeniem co Ci jest potrzebne w firmie aby dalej się rozwijać. Pomogę Ci sporządzić politykę IT, która między innymi będzie określała kiedy należy wymienić komputery w firmie oraz oprogramowanie.

Kontakt

irad.pl Radosław Jarzyński
ul. Muzyczna 4/34
20-612 Lublin
tel. 534-455-200
NIP: 9462681884